Výherné prístroje a automaty

COMAX

SLOV-MATIC

UNIFIN

Výherné prístroje

Výherné prístroje sú klasické zariadenia, ktoré nevyužívajú internetové pripojenie na centrálny systém. V súčasnosti ponúkame dvojobrazovkové výherné prístroje a mechanické valcové prístroje.

COMAX DREAM PLAY

DREAM PLAY je najnovší model poslednej generácie multi hier od firmy ACE. Výherný prístroj, ktorý svojimi technickými, softwarovými ako aj designovými parametrami uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Nedávno bol technicky modernizovaný, čo prináša pre hráčov ešte väčšie pohodlie pri hre a prevádzkovateľovi pri servisných zásahoch, alebo vyúčtovaní.

Automat je osadený dvomi 19" LCD monitormi, z ktorých dolný je dotykový. Obsluhuje sa jednoducho pomocou tlačidiel, alebo už spomínanou dotykovou obrazovkou. Neobsahuje ani hopper, ani mincovník. Príjem kreditu je zabezpečený pomocou bankosnímača NV10 firmy Money Controls. Výplata kreditu sa prevádza pomocou kľúča.

DREAM PLAY ponúka osem hier. Je to zmes trojvalcových a päťvalcových hier s veľmi kvalitnou grafickou úpravou. Každá hra disponuje okamžitým prepisom kreditu do banky, aby hráči mali možnosť hrať okamžite vyššiu hru. Samozrejme nechýba na Slovensku veľmi obľúbená hra Wild Golden Poker.

Hry

© 2012 DOXX, a. s.
Všetky práva vyhradené